Wersja graficzna
11. edycja wyjątkowego konkursu - Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. To prestiżowe wyróżnienie, którego historia sięga czasów przedwojennych.
więcej
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na otwarcie wystawy obrazów, bielańskiej malarki Ryszardy Łucji Jagielskiej pt. „Metamorfoza”.
więcej
Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce trzy audioprzewodniki po Bielanach zrealizowane w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2017. Do wyboru są trzy trasy tematyczne, które ...
więcej
Udział w zajęciach jest bezpłatny! Grupy zorganizowane przyjmujemy tylko po uprzednim zgłoszeniu!
więcej
Gościem specjalnym będzie znakomity puzonista Łukasz Hodor
więcej
« »

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce trzy audioprzewodniki po Bielanach zrealizowane w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2017. Do wyboru są trzy trasy tematyczne, które oprowadzą Państwa po terenie naszej Dzielnicy.

Rozpoczynamy drugi sezon cyklu pt. "Rozśpiewane SMYki w świecie MUzyki"! Poranki muzyczne uwielbiane przez dzieci i rodziców!

Joga i Relaksacja na Stres. Zajęcia z łagodnej jogi, relaksacji oraz technik oddechowych redukujące stres, odprężające ciało i umysł.

11. edycja wyjątkowego konkursu - Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. To prestiżowe wyróżnienie, którego historia sięga czasów przedwojennych. Kandydatów do nagrody zgłaszają wydawcy, księgarze, bibliotekarze oraz czytelnicy. Pula nagród w konkursie wynosi 200 tys. zł.
ZOBACZ RÓWNIEŻ
elephant
Projekt i wykonanie AI