Wersja graficzna
Informacja o odwołanych wydarzeniach
« »

Nie damy się tej wstrętnej zarazie! Jednak aby nic nam się nie stało, z domu najlepiej wychodzić po najbardziej potrzebne produkty spożywcze. Nie działają też kluby, puby i siłownie. Ale i na to mamy sposób!

Choć biblioteka przy ulicy Romaszewskiego (d. Duracza) jest zamknięta, to jej pracownicy przygotowali zajęcia, które będą transmitowane w internecie. - Będą to 20-minutowe zajęcia edukacyjno-kulturalne - mówi dyrektor placówki Witold Kon.

Zachowanie spokoju w czasie epidemii to podstawa. Jednak wiele dzieci nie rozumie, co się dzieje: rodzice nie wychodzą do pracy, przedszkole zamknięte, a na domiar złego maluchy nie mogą spotkać się ze swoimi przyjaciółmi na placu zabaw. Z pomocą przychodzą nasze Środowiskowe Centra Zdrowia ...

Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury przy ul. Estrady wraz z Miejscem Aktywności Lokalnej Studnia przygotowała moc atrakcji na kwiecień. Żeby się z nimi zapoznać, nie trzeba wychodzić z domu.

Nie ma nudy! Choć szkoły i przedszkola są pozamykane, a nauka jest kontynuowana w domu, to przecież nie tylko lekturami, zadaniami, dyktandami i lekcjami uczniowie żyją. Dlatego nasza młodzież przygotowała propozycję nie do odrzucenia dla swoich rówieśników, ale też dla starszych koleżanek i ...
ZOBACZ RÓWNIEŻ
elephant
Projekt i wykonanie AI